Sex Simulator


Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat e faqes sonë po punojnë në çdo pajisje.


Lojra Krejtësisht Të Lira

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Adam Dhe Gaia-Lojërat Seksuale Falas

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Adami Dhe Gaia Janë Loja E Parë E Impresionimit.

Kur vjen puna te lojrat e pornos, ka shumë lloje zhanresh të bazuara në të gjitha llojet e kinksave. Ka lojra nga simulatorët e thjeshtë seksi në LOJRAT RPG që janë përqëndruar shumë në historinë dhe ndërtimin e karakterit. Megjithatë, në vitet e mia duke u aktivizuar në industrinë e lojrave të të rriturve, nuk kam parë kurrë një lojë me një temë të tillë. Nëse do të bësh pak qejf sonte dhe të ndihesh Si Zot, duhet të luash Adamin Dhe Gaian. Nuk e di nëse emri i kësaj loje të jep ndonjë ide se çfarë është aksioni, por le ta mendojmë këtë. Adami është njeriu i parë, që fara e tij vazhdoi për të krijuar njerëzimin., Sa Për Gaian, Ajo është Toka Nënë, vetë natyra duhet të fertilizohet me qëllim që të pjellë jetë.

Duhet të të jap të dhëna të tjera? Kjo është një lojë mbresëlënëse. Por jo vetëm një lojë mbretërimi. Ti do të shkosh përreth një toke të zhveshur dhe do ta kthesh atë në një mbretëri të lulëzuar, të gjitha me karin tënd dhe nevojat e pista. Adami Dhe Gaia janë NJË PREDHË NË mbarë botën, në të cilën do të zbuloni hartën, duke kërkuar vajza seksi dhe përbindësha me brirë që janë gati të futen në mënyrat më të çmendura që të jetë e mundur, në mënyrë që plani të mbushet sërish me jetë. Çdo gjë rreth lojës është në pikë. Nuk po ndodhin shumë veprime grafike, sepse kjo është një lojë dyshe, ose e njohur gjithashtu si një lojë e bazuar në tekst., Por ka disa përfaqësime grafike të personazheve, të cilat janë për qëllim të kënaqin nevojat e tua erotike. Megjithatë, kënaqësia e lojës vjen nga historia në të cilën do të zhytesh. Në të gjitha, kjo është fantazia e fundit e impresionimit. Mund të krijosh një botë me karin tënd. Sa e bukur është kjo?

Një Lojë E Shkëlqyer Binjake Për T'ju Kujtuar Çdo Titull Kulti Të Bazuar Në Tekst

Ka dy gjëra që e bëjnë këtë lojë kaq të mahnitshme. E kam fjalën se për çfarë është historia dhe sa mirë është shkruar. Nëse doni diçka që do t'ju frymëzojë, çfarë teme më të mirë, përveç përhapjes së vetë jetës. Mbretërimi fillon në këtë lojë të marrë një formë të shenjtë kur ju mendoni për faktin se ju nuk e derdhni vetëm spermën brenda disa zoçkave kurvë. Sperma jote do ta bëjë jetën të rritet, dhe mendoj se është edhe e nxehtë dhe e bukur në të njëjtën kohë. Nga ana tjetër, mënyra se si është shkruar historia do të të shtypë butonat në mënyra që ti as nuk e dije që mund të shtyheshin., Ju do të merrni dy gra dhe krijesa mitike që ju duhet për të lënë shtatzënë gjatë gjithë lojës. Më pëlqejnë shumë mitologjitë dhe kulturat që janë përfshirë në këtë lojë. Vajzat në lojë frymëzohen nga personazhet e pranishëm në mitin e krijimit nga shumë burime. Ju gjithashtu do të gjeni kaq shumë karaktere gëzof të cilat janë të bazuara në kafshët që janë sinonim me pjellorinë, të tilla si lepuj seksi dhe bletë. Centaur, nimfa, dhe të gjithë llojet e përbindshave të tjerë të lezetshëm janë të pranishëm në lojë. Nga ana tjetër, do të takosh gjithashtu shumë vajza njerëzore rrugës.

Lojë lojrash, Grafika dhe Imazh Në Adam Dhe Gaia

Adami Dhe Gaia janë një nga lojrat më të mira që janë krijuar ndonjëherë në zhanrin binjak dhe dëshminë e tij se ju nuk keni nevojë për grafikë spektakolare për të krijuar një kryevepër. Megjithatë, ndërfaqja e lojës duket mirë dhe ka një menu që është e lehtë të përshkruhet dhe efikase. Të gjitha statistikat, inventari, aftësitë dhe çdo gjë tjetër që ju duhet të përparoni përmes lojës mund të gjendet në anën e majtë të ekranit. Pastaj ja ku është dritarja e historisë ku të gjitha veprimet ndodhin., Në një pergamenë të verdhë-si sfond ju do të merrni një histori të shkruar mirë me aq detaje sa ju nuk keni nevojë edhe për imazh vizual. Megjithatë, ke disa imazhe që do të të ndihmojnë të zhytesh më tej në histori. Më pëlqen se si personazhet përfaqësohen në lojë. Nga njëra anë kemi të gjithë përbindëshat seksi që përfaqësohen nga disa karaktere anime dhe hentai, disa nga të cilat mund t'i njohësh. Dhe kur bëhet fjalë për zoçkat njerëzore, ti i njeh me siguri kur do të shohësh se si përfaqësohen. Krijuesit përdorën fotot e yjeve të famshëm të pornos për bashkëveprimet me vajzat., Faye Regan, Mia Khalifa dhe Ava Adams janë midis vajzave që u shndërruan në personazhe në këtë lojë. Misioni yt do të jetë ta drejtosh historinë dhe të përdorësh strategjitë e tua në mënyra që do të sigurojnë impregimin total të të gjitha zoçkave në lojë.

Luaj Adamin Dhe Gaian Falas Në Faqen Tonë.

Kjo është një nga ato lojërat e mrekullueshme që i bëri zhvilluesit të famshëm. Është gjithçka perfekte për të, nga historia dhe komploti në stil dhe grafikë. Për një lojë dyshe, është shumë më emocionuese se mesatarja e industrisë. Dhe kjo për shkak se zhvilluesit punuan së bashku me audiencën e tyre për të ndrequr insektet dhe për të shtuar të gjitha llojet e veçorive të kërkuara. Fatkeqësisht, projekti u ndal. Nuk do të ketë ndonjë përditësim të ri për historinë ose karakteret e reja. Por jam i sigurt se do të kënaqesh shumë me veprimin e lojës ashtu si është.

Mund t'i luash të gjitha në faqen tonë në internet, pa mure, pa kufizime demo dhe pa rrezik që të ekspozosh identitetin apo pajisjen tënde të infektuar. Të duhet vetëm hyrja në internet dhe kjo lojë është gati për t'u luajtur. Punon në çdo pajisje, NGA PC dhe Mek tek iOS dhe Android. Kjo e bën faqen tonë të veçantë. Ne ju ofrojmë këtë lojë falas në të gjitha platformat, dhe ne madje ju japim mundësinë për të shpëtuar përparimin tuaj, komentoni mbi lojën dhe na shënoni nëse diçka shkon keq. Megjithatë, ne jemi të sigurt se asgjë nuk do të shkojë keq sepse ne provuam gjithçka. Shijojeni!

Luaj Falas Tani